CAMLOGIC SNC. – RE İTALYA Firması 1964'ten beri endüstriyel otomasyon ve kontrol ekipmanları sektöründe yer almaktadır.
CAMLOGIC yıllar boyunca edinilen deneyimle kapasitif, iletken, kanatlı ( motorlu ) seviye göstergeleri, sıvı, yüksek sıcaklık malzemeleri için akış ölçerler imal eden uzman bir mühendislik ve imalat firmasıdır.

CAMLOGIC ölçüm cihazlarını tasarım, üretim, servis ve satış konularında üretmektedir.
CAMLOGIC Firması yüksek kaliteli , dayanıklı ve uzun ömürlü ürünleri ile sektörde uzun yıllardır bilenmekte ve saygı duyulmaktadır.

NAİMSAN Firması olarak 1994 yılından günümüze CAMLOGIC SNC. – RE İTALYA Firmasının TÜRKİYE ‘ deki Tek Yetkili Temsilcisi ve Genel Distribütörüyüz. Firmamız , CAMLOGIC Firmasının ürünlerini rekabetçi fiyatlarla ve stoklu olarak satışını yapmakta , gerek görüldüğü taktirde tamir / bakım / servis vb. hizmetlerini de sunmaktadır.

** ÖNEMLİDİR **

Firmamızdan direkt olarak veya firmamızın satış yaptığı firmalardan alacağınız her CAMLOGIC Ürünü fabrika garantisi kapsamında olup , gerekli görüldüğü taktirde TC Gümrük Müdürlüklerinden alınan resmi ithalat evrakları vb. ibrazı firmamızın sorumluluğundadır.

CAMLOGIC Firmasının temsilcisi ve distribütörü olmadığı halde öyleymiş gibi görünen , Google arama motorunda haksız rekabete yol açarak reklam veren ve buna bağlı yanıltıcı bilgi veren firmalardan alınacak CAMLOGIC SNC. Marka ürünlerde meydana gelecek herhangi bir arıza , servis vb. ihtiyaçlarınızda veya resmi gümrük belgeleri ( menşei şahadetnamesi , ihracatçı beyannamesi , garanti belgesi , CE – ATEX vb. yeterlilik belgesi ) taleplerinizde maalesef yardımcı olunamayacaktır ve bu konuda hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Yenigün Sokak No : 26 / B PK : 34674 Kuzguncuk / Üsküdar / İSTANBUL
T : 90 216 334 03 17 M : 90 549 655 16 16 F : 90 216 334 03 18 naimsan@naimsan.com.tr